امامی: حضور مأموران وادا همسو با سیاست های فدراسیون در راه مبارزه با دوپینگ است

به گزارش وبلاگ کاغذی، تهران (پانا) - سخنگوی فدراسیون کشتی درباره حضور ماموران ستاد مبارزه با دوپینگ در اردوی تیم ملی شرح داد.

امامی: حضور مأموران وادا همسو با سیاست های فدراسیون در راه مبارزه با دوپینگ است

محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی، در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت: سال گذشته فدراسیون کشتی در نامه ای به اتحادیه جهانی کشتی، عزم جدی خود برای مبارزه با معضل دوپینگ را اعلام و از اقدامات خود نسبت به تشکیل کمیته مبارزه با دوپینگ، استفاده از متخصصان در این حوزه، افزایش دوبرابری آزمایشات صورت گرفته در رویدادهای داخلی، برگزاری جلسات با ستاد مبارزه با دوپینگ ایران (نادو) و برنامه ریزی برای انجام آزمایشات بیشتر تا 6 برابر در تمامی رویدادهای داخلی از جمله مسابقات قهرمانی کشور، رقابت های لیگ، اردوها و ... اطلاع داد.

وی ادامه داد: همچنین در این نامه فدراسیون کشتی ایران از عزم جدی خود برای مبارزه با دوپینگ و در اختیار قرار دادن آدرس منزل و شماره تلفن بیش از 150 کشتی گیر آزاد و فرنگی به مسئولین نادو برای انجام تست های سرزده اطلاع داده است.

امامی توضیح داد: در چند روز گذشته نیز مأموران سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ با حضور در اردوی تیم های ملی کشتی از چند کشتی گیر آزمایش دوپینگ بعمل آوردند که این اقدام همسو با سیاست های فدراسیون کشتی در راه مبارزه با دوپینگ است.

سخنگوی فدراسیون در سرانجام اظهار داشت: درج نام افراد متخلف (دوپینگی) بر روی سایت فدراسیون، دریافت تعهدنامه از کشتی گیران در بدو ورود به اردوهای آماده سازی برای جلوگیری از دوپینگ و ملزم کردن آن ها در برابر پذیرفتن مسئولیت محرومیت ها و جریمه های مربوط به آن و برگزاری کارگاه های آموزشی در خصوص مواد نیروزا از دیگر اقدامات فدراسیون در راستای مبارزه با دوپینگ بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "امامی: حضور مأموران وادا همسو با سیاست های فدراسیون در راه مبارزه با دوپینگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: حضور مأموران وادا همسو با سیاست های فدراسیون در راه مبارزه با دوپینگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید