برخورد دو کامیون و پراید در محور سجزی - نایین یک کشته داشت

به گزارش وبلاگ کاغذی، رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف دو کامیون و یک سواری پراید در محور سجزی-نایین و فوت یک نفر و مجروح شدن سه فرد دیگر اطلاع داد.

برخورد دو کامیون و پراید در محور سجزی - نایین یک کشته داشت

به گزارش گروه حوادث وبلاگ کاغذی و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین پور قیصری گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در محور سجزی-نایین بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی اضافه نمود: در این حادثه رانندگی یک کامیون کشنده، یک کامیون بنز و یک سواری پراید با یکدیگر برخورد نموده که متأسفانه راننده پراید در دم فوت و سه سرنشین این خودرو نیز مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی پلیس راه اصفهان-نایین عبور از محل ممنوعه سواری پراید اعلام شده است.

رئیس پلیس راه اصفهان تاکید نمود: رانندگی با سرعت مجاز و مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد که امید است رانندگان عزیز به توصیه های پلیس توجه نمایند، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی نمایند و هرگاه احساس خستگی و خواب آلودگی داشتند در مکانی امن توقف و پس از استراحت و برطرف خستگی به ادامه جهت بپردازند.

منبع: جام جم آنلاین

به "برخورد دو کامیون و پراید در محور سجزی - نایین یک کشته داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد دو کامیون و پراید در محور سجزی - نایین یک کشته داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید