مسائل مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود

به گزارش وبلاگ کاغذی، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر گفت: باید تلاش ویژه ای صورت گیرد تا واحدهای باقی مانده مسکن مهر استان بوشهر در سریع ترین زمان انجام شود.

مسائل مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود

وی در ارتباط با مسائل بیمه و مالیات واحدهای تعاونی مسکن مهر نیز بیان نمود: همه باید دست به دست هم بدهیم که مسائل حل شود و مردم گرفتار این مسائل نباشند و باید با نگاه حل مشکل در این زمینه اقدام شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه نگاه همه مسئولان استان بوشهر باید حل مشکل باشد، شرح داد: از روزی که به بوشهر آمدم تاکید داشته ام که با نگاه دلسوزانه مسائل مردم حل شود و تمام امید مردم به ما است که مسائل را حل کنیم.

وی تاکید کرد: باید کاری کنیم که مردم از ما راضی باشند و باید با استفاده از قوانین و مقررات برای حل مسائل مردم تلاش کنیم.

گراوند بر لزوم تکمیل واحدهای مسکن مهر استان بوشهر تاکید کرد و اضافه کرد: هزار واحد مسکن مهر بوشهر باید تا قبل از شهریورماه تکمیل شود تا شاهد افتتاح و بهره برداری از این طرح ها باشیم و جشن خاتمه مسکن مهر در استان را بگیریم.

وی بیان نمود: مسائل آب و برق و گاز در واحدهای مسکن مهر باید مرتفع شود و هیچ بهانه ای در این زمینه پذیرفتنی نیست و باید گزارش انجام کار ارائه شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: فضای سبز مسکن مهر نیز تکمیل شود و تلاش شود که از گونه های کم آب بر استفاده شود تا مسئله ای در زمینه تأمین آب آنها وجود نداشته باشد.

وی شرح داد: دولت تدبیر و امید 20 هزار واحد مسکن را در استان بوشهر تکمیل کرده است که تلاش گسترده ای در این زمینه اجرا شده است و تلاش می شود واحدهای باقی مانده نیز تکمیل و افتتاح شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسائل مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید