کاهش 95 درصدی تردد در خیابان های البرز

به گزارش وبلاگ کاغذی، رییس هدایت و رانندگی البرز گفت:خیابانهای استان بالغ بر 95 درصد کاهش تردد درون شهری داشته و طرح زوج فر د نیز در حال انجام است.

کاهش 95 درصدی تردد در خیابان های البرز

سرهنگ غلامعلی شرق، رییس پلیس هدایت و رانندگی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: در روز 13 فرودین با اعمال محدودیت های تردد در جاده ها و تعطیلی بوستان ها و تفرجگاه های البرز عبور و مرور در محور های مواصلاتی شهر ها و روستا ها و منتهی به تفرجگاه ها و اماکن طبیعی استان کاهش 95 درصدی داشت.

سرهنگ شرق اضافه نمود: پلیس از ساعت 6 صبح روز 13 فروردین باحضور 100درصدی معابر را پوشش دادو 63 نقطه از ورودی های شهر های استان شناسایی، 36 ورودی مسدود و 27 گیت کنترلی در ورودی های شهر ها 24ساعته فعال شدن.

او با تشکر از هم استانی های فهیم که درخانه ماندن را به خوبی درک کردند گفت: ماندن در خانه مهم ترین عامل در ریشه کن کردن این ویروس مزاحم است.

سرهنگ شرق با بیان اینکه طرح زوج و فرد در سطح استان در حال انجام است اضافه نمود: نیروی انتظامی مانند سایر دستگاه ها در کنار کادر پزشکی و درمانی برای شکست ویروس کرونا فعالیت های خود را انجام می دهد.

او در ادامه گفت: پلیس برابر قانون و همچنین در قالب اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا با کسانی که به این ممنوعیت ها بی توجه باشند برخورد قانونی می نماید و ضمن اعمال قانون به مبلغ 500 هزار تومان، خودرو این افراد را نیز به مدت یک ماه در پارکینگ متوقف خواهد نمود.

انتهای پیغام / م. م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کاهش 95 درصدی تردد در خیابان های البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 95 درصدی تردد در خیابان های البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید