کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در تهران

به گزارش وبلاگ کاغذی، تهران (پانا) - رئیس مرکز فرماندهی وکنترل پلیس امنیت مالی تهران از کشف 15 میلیارد ریال پارچه های قاچاق در جنوب تهران اطلاع داد.

کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در تهران

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد سخایی گفت: با کسب خبری پیرامون تخلیه و دپوی مقادیری پارچه قاچاق در انباری در کهریزک توسط خودروهای شوتی ، کارآگاهان پلیس امنیت مالی تهران برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و هویت مالک انباری شناسایی شد، اضافه نمود: کارآگاهان در آنالیز های اولیه به دست آورند مالک انباری مقدارزیادی پارچه به صورت قاچاق از جنوب کشور تهیه و محموله قاچاق را از طریق خودروهای شوتی به شهر تهران انتقال و در داخل انبار دپو نموده است.

سرهنگ سخایی با اشاره اینکه با هماهنگی های قضائی دستگیری مالک انباری و بازرسی از داخل انبار اخذ شد، اضافه نمود: در آنالیز از این انبار 227 طاقه پارچه قاچاق در مجموع به متراژ 25 هزار متر فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس مرکز فرماندهی وکنترل پلیس امنیت مالی تهران با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را 15 میلیارد ریال محاسبه نموده اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید